ייעוץ ושירות

PAT מזמינה אתכם ליהנות משירותי ייעוץ, התקנה, תחזוקה ושירותים משלימים שיעזרו להאריך את תוחלת החיים של המדחסים שרכשתם, להבטיח חיסכון אנרגטי ויעילות מרבית ומענה דרישה באופן אופטימלי לצרכים שלכם ושל העסק שלכם.

שירותי ייעוץ

מדחסים ומכשירים נוספים בתחום האוויר הדחוס עשויים לתת מענה לצרכים שונים, ולכן עשויים להתאים לתעשיות שונות. כמו כן, גודל המכשיר, סוג המכשיר, אופי הפעולה שלו והיתרונות שהוא מציע צריכים להתאים באופן מיטבי לצרכים שלכם ולתנאי השטח, ובכדי שאתם תוכלו לרכוש או להשכיר את המוצר הטוב ביותר עבורכם, PAT מעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומיומן.

אנשי המקצוע שלנו זמינים לתת לכם מידע ולכוון אתכם אל המוצר הטוב ביותר עבורכם, כך שתהנו ממוצר איכותי ויעיל, שמספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים.

באתר שלנו תמצאו מידע נרחב על סוגי מדחסים שונים, מייבשי קירור ופתרונות נוספים בתחום האוויר הדחוס, היתרונות שהם מציעים ועבור מי הם מתאימים. עם זאת, אנו תמיד זמינים כדי לתת לכם מידע נוסף, לענות לשאלות ולבחון כיצד ניתן לסייע לכם בבחירת המוצר הטוב ביותר עבורכם.

נתקלתם בבעיה? זקוקים לייעוץ של איש מקצוע? אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו גם בנוגע למכשירים שברשותכם. לפעמים שיחת טלפון אחת עם המומחים של PAT מספיקה כדי לפתור תקלה או להבטיח פעילות שוטפת ויעילה של מכשיר קיים.

אנחנו כאן בשבילכם – 09-7409913

שירותי שינוע, התקנה והרצה

ברכישת מדחס או כל מוצר אחר שמשווק על ידי חברתנו, תקבלו שירות מקיף, הכולל גם שינוע, התקנה והרצה. טכנאי השירות המנוסים של PAT מבצעים את כל העבודות הנדרשות, מבדיקת היסודות ועד להפעלה, התקנת יחידת המדחס במערכת הכוללת, חיבור ממשקי המערכת ובדיקתה תוך תשומת לב מדויקת לחלונות הזמן המתוכננים. 

בעת הפעלת המערכת, צוות המתקינים יבחן את כל פונקציות המערכת, בפרט את הפונקציות הקשורות בבטיחות.

אנו מתחייבים לאחריות מלאה, הן על המוצר והן על ההתקנה שלו, כך שאתם יכולים ליהנות ממוצרים איכותיים ושקט נפשי.

שירותי התקנה ותחזוקה

שירותים טכניים

PAT מעסיקה צוות מיומן ומקצועי של כ-10 טכנאים וניידות שירות בפריסה ארצית, שהוכשרו בהתאם לסטנדרטים גבוהים של חברת CompAir בגרמניה כדי לעמוד בדרישות טכניות במומחיות. השירות הטכני שלנו מתמקד בפיתוח פתרונות לכל צורכי הלקוח, תוך התמקדות בספיקה מקסימלית של מערכות המדחס וכן באמצעי מניעה להבטחת פעולה שוטפת ונטולת הפרעות. 

אנו מבצעים בדיקות תקופתיות ותיקונים. במקרה של השבתות לא מתוכננות, נדאג לספק שירות בזמן הקצר ביותר. במידת הצורך, נספק לכם מדחס חליפי. השירות שלנו כולל גם הזמנה, אספקה והתקנה של חלקי חילוף.

שירותי תיקונים ותחזוקה

שירותי החברה שלנו מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות, ניסיון רב שנים וידע עשיר לצורך תחזוקה מונעת של מכונות. באפשרותנו לספק לכם את השירותים המתקדמים ביותר בתחום האוויר הדחוס הודות לטכנולוגיות אבחון, בדיקה וטיפול מדויקות, מהמתקדמות שיש כיום. אנו מתחייבים להיות מובילים בתחומנו, ולכן תמיד מקפידים להתעדכן בכל מה שחדש, מה שמבטיח לכם לקבל תמיד את הטוב ביותר.

מכונות, כלים ופונקציות רבות, החיוניים לעבודת המפעל התקינה, תלויים בעבודה תקינה של מדחסי האוויר. המכשירים הללו זקוקים לבדיקות וטיפולים תקופתיים שנועדו למנוע תקלות, תיקונים יקרים ואף כשלים שעלולים להוביל להשבתת הפעילות וכן להבטיח את אריכות ימיהם.

פעולות התחזוקה שאנו מבצעים כוללות 

 • הידוק ברגים ואומים
 • החלפת מסנני אוויר
 • החלפת מסנני שמן
 • החלפת שמן (במדחסים משומנים)
 • החלפת מפריד האוויר/ שמן
 • ניקוז מים מתחתית מיכל השמן
 • ניקוז מים מקולט האוויר
 • ביקורות יזומות
 • ועוד

היתרונות של תחזוקת מדחסים קבועה ונאותה

 1. הגדלת תוחלת החיים של המדחס
 2. זיהוי ומניעת תקלות
 3. צמצום זמן ההשבתה של הציוד
 4. הגדלת היעילות של המדחס
 5. שיפור הבטיחות במקום העבודה
 6. חיסכון אנרגטי וחיסכון כספי 

לוח זמנים לתחזוקת מדחס אוויר

בהתחשב באופי המצטבר של בעיות ביצועים, כל החברות צריכות ליישם לוח זמנים לתחזוקת מדחסים. כך תוכלו לעקוב אחר שלבי התחזוקה שעליכם לבצע במהלך היום, השבוע, החודש, העונה או שנה נתונה. ללא לוח זמנים כזה, חברה עלולה בקלות לאבד את המעקב אחר המכונות והחלקים שעדיין לא עברו תחזוקה. עם תחזוקה נכונה בזמן, תוכלו להימנע מההאטה והסכנות הפיננסיות הנלוות לרוב לכשל במדחסי האוויר.

לשירותי תחזוקה ומידע נוסף צרו קשר: 09-7409913