מחוללי חנקן

חנקן הוא הגז הכי נפוץ באוויר ולמעשה, הוא גם מהווה 80 אחוז מהאוויר. החנקן שימושי בכל תחום בתעשייה החל מתעשיית מזון, תעשיית מתכות ואף תעשיית אלקטרוניקה.

לחנקן שימושים רפואיים מגוונים והוא תורם רבות לאיכות חיים פשוט טובה יותר. מחוללי חנקן הם למעשה מכשירים שבהם משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת בתעשייה לצורך הפרדת החנקן מאוויר ואיסוף שלו במיכלים, בכמות מצומצמת ביחד לאוויר. 

למה זה חשוב לנו, איך זה תורם לחיים שלנו ובכלל, איך אפשר להפיק ממנו את המיטב? מיד תגלו.

מחוללי החנקן המשווקים על ידי PAT הם הפתרון החסכוני, האמין והבטוח לדרישות חנקן ברמות טהור משתנות עד 99.999%.

חברת PAT הנה משווקת בלעדית של מחוללי החנקן מבית המותג הגרמני המוביל CompAir, המאפשרים לנו להציע מערכות מחולל חנקן חסכוניות, המותאמות ליישומים ולדרישות האינדיבידואליות לכל דרישה, תעשייתית או רפואית.

מחולל חנקן

מחוללי חנקן

מחוללי חנקן לתעשייה איכותית יותר

החנקן הוא בעצם הגז הכי נפוץ באוויר והוא מאפשר שימושים רבים כאשר הוא בצורתו הנוזלית. ומהווה חלק משמעותי מעולם התעשייה:

  • תעשיית מזון

היתרון הגדול ביותר של החנקן הוא מניעת פעולת החמצן על מוצרי מזון. ובכך, הפעולה הזאת שומרת על המזון טרי יותר ובעל מראה טוב. זו הסיבה שבתעשיית המזון עושים שימוש רב בכל מחולל חנקן על פי הצרכים הרלוונטיים כמו שימור של אריזות מזון סגורות, אוכל מוכן, ועוד. חנקן נוזלי הוא חנקן שעושים בו שימוש לצורך קירור אפקטיבי ובעלויות שאינן יקרות מדי.

  • תעשיית הבנייה והמתכת

השימוש המגוון באותה מערכת אוויר דחוס באה לידי ביטוי במגוון של תעשיות, ביניהן תעשיית הבנייה והמתכות. החומר משמש להאטת תהליכי התקשות הבטון ומונע סדקים, חנקן מונע התחמצנות של מתכות בזמן הייצור ומונע מגע ישיר בין חמצן למערכת עצמה.

  • עולם הרפואה

גם בעולם הרפואה אפשר להשתמש במחוללי חנקן עבור טיפולים שונים, טיפול בנגעי עור וגם בתהליכים כירורגיים אלו ואחרים. כמו כן, החנקן הנוזלי משמש גם עבור מערכות קירור רפואיות לצורך שימור דם טבורי, ביציות ורקמות.

מחוללי חנקן מזרימים אוויר דחוס דרך שני מיכלים לביצוע תהליכים המסירים את משקעי החמצן, עד שמגיעים אל רמת טוהר של חנקן שתהיה פונקציונלית על סמך פרמטרים שנקבעו מראש. תוך כך, הם מהווים מחזור קבוע המשתנה רק על סמך פרמטרים של העבודה. ועל סמך הערכים שנקבעו על ידי המשתמשים. לאחר הייצור החנקן נאגר במיכלים המחוברים אל צינורות המפעל, ואפשר להשתמש בו מי שרוצים, למגוון של פונקציות.

האלטרנטיבה הבטוחה עבור יישומים תעשייתיים נרחבים

חנקן משמש למגוון רחב של יישומים תעשייתיים החל מאריזת מוצרי מזון מתכלים ועד למניעת שריפות ופיצוצים במפעלים כימיים. אוויר דחוס באיכות גבוהה במחולל החנקן, מבטיח שירות ארוך ונטול תקלות ומבטיח ביצועים מיטביים.

PAT מספקת מגוון מקיף של מערכות הכוללות את כל הדרוש להקמת מערכת לייצור חנקן באתר. מדחסי אוויר, חמצן מחוללי חנקן, מערכת אוויר דחוס, מייבשי קירור ופילטרים לאספקת האוויר האיכותית ביותר למחוללי חנקן, וזאת עם מינימום שטח רצפה נוסף.

מחולל חנקן CompAir, המשווק על ידי חברתנו הופך את מקום העבודה לבטיחותי יותר עבור העובדים, ומבטל את סיכוני הבטיחות הכרוכים בשיטות מסורתיות. בהשוואה לאספקה במיקור חוץ, ייצור חנקן באתר מציע גמישות רבה יותר ויש לו השפעה משמעותית על הזמן והעלויות.

מחולל חנקן

יתרונות מחוללי החנקן המשווקים על ידי חברתנו

  • בעלי יעילות גבוהה במיוחד במונחי יחס אוויר/חנקן
  • בטיחות משופרת ללא צורך באחסון או טיפול במיכלי לחץ גבוה
  • זמן השבתה מופחת עקב היצע לפי דרישה
  • חיסכון בעלויות בעקבות החזר של עד 90%
  • חנקן טהור בזרימה ולחץ עקביים
  • עיצוב קומפקטי, מודולרי, גמיש וחסכוני
  • אמינות גבוהה מוכחת

לצורך מה משתמשים בהם?

חנקן הוא למעשה הגז הכי שימושי בתעשייה, ולכן, אפשר להשתמש בו לכל כך הרבה שימושים. חיתוך מדויק בלייזר, עיבוד מזון, הקפאה, יצירה של משקאות תוססים, אריזה של מוצרים בטוחים ואפילו הליכים כימיקליים המתקיימים בכל מיני מעבדות. כמו כן, אפשר להשתמש בחנקן לעיבוד אלקטרוני כאשר זה למעשה משפיע על חומרים בדרכים שונות.

חנקן הוא חומר כל כך איכותי שכולם זקוקים לו, כך שאפילו ביקב משתמשים בו על מנת לייצר יין טוב יותר ולשפר את טעמו. ניפוח של מיכלים מתבצע יותר במהירות עם החנקן, והשימוש הופך להיות הרבה יותר אפקטיבי.

כשאתם רוכשים את אותם מחוללי חנקן עבורכם, לבטח תופתעו לגלות שמחולל החנקן צריך להתאים לכם ככל שניתן היות ואלו גם יכולים להיות שונים זה מחברו. ישנם גם למחוללי חנקן דגמים של חברות שונות, גדלים, וחשיבות לאיכויות פעילות.

ככל שרמת הטוהר של החנקן גבוהה יותר, כך תקבלו תוצאה טובה יותר. כל הנתונים הללו גם משפיעים על מחיר מחולל החנקן. המחיר עלול להגיע לרמות גבוהות, אך זכרו שאתם רוכשים מוצר לשנים רבות, עם פונקציונליות גבוהה ובאיכות גבוהה מאד. כך שהמחיר הגבוה משתלם מאד. באופן כללי, עדיף לרכוש מוצרים איכותיים המאפשרים לכם תוצאות טובות ואיכותיות לשנים רבות. ומוצרים יש עליהם אחריות גבוהה ומקצועית המטפלת במגוון של תקלות החל מקטנות ועד לגדולות ביותר. ועם התשלום הנכון, לאחריות הזאת יש משמעות רבה מאד.

מחוללי חנקן

כמובן שכל המוצרים הללו יש לרכוש אצל אנשי המקצוע הטובים ביותר, ללא דופי. עליהם תוכלו לשמוע מחברים, משפחה, קולגה, או כל אותם אנשים אחרים עליהם אתם סומכים. כיום ישנן גם פלטפורמות בהן אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע אלו ואחרים בתחום ולקבל את מלוא המידע, ההמלצות והביקורות. כמובן שיש לוודא שאלו אכן אותנטיות.

לליווי מקצועי יש תפקיד חשוב ומשמעותי בתהליך, לא רק מבחינת אחריות על המוצר. אלא מבחינת כל מה שקשור לתפעול, הדרכה, והבנה של הפונקציונליות.

עיצוב מודולרי

העיצוב הייחודי של מחוללי החנקן המשווקים על ידי חברתנו מאפשרים לכם להוסיף עמודות (קולונות) נוספות בעתיד, ככל שהביקוש יגדל, ומבטיח תחזוקה קלה.

חברת pat-tech נוסדה בשנת 2001 כאשר היא עוסקת בשיווק שירות מדחסים תעשייתיים. לחברה מנהלי שירות מקצועיים, 10 ניידות שירות בפריסה ארצית ובית מלאכה באיכות גבוהה. החברה עוסקת בשיווק, מכירה ושירות שוטף ללקוחות בשילוב שיפוצים יזומים לאחזקה מונעת, או כחלק מאחזקת שבר.

אנו זמינים לכל שאלה או התלבטות. זקוקים להכוונה בבחירת מחולל חנקן שמתאים לצרכים התעשייתיים שלכם? בחברתנו אנשי מקצוע שמספקים שירותים משלימים ומלווים את קהל לקוחותינו לכל אורך תהליך הרכישה של מחוללי חנקן ואחריו. ייעוץ, התקנה, תחזוקה ותיקונים, והכל תחת קורת גג אחת.

אנחנו כאן בשבילכם: 09-7409913

 

מחוללי חנקן – שאלות ותשובות

כמו לכל מכשור שיש לו תקלות שונות, גם כאן אי אפשר להעיד במדויק על תקלות נפוצות. חשוב כן לשים לב לכל תקלה ואילו המינורית ביותר ולדווח עליה בהתאם.

כמובן. כדאי בכלל לעשות סקר שוק איכותי ולקבל מספר הצעות מחיר, להבין מהם הצרכים שלכם. ולהתאים באופן אישי את אותם מחוללי חנקן להם אתם זקוקים.

מחולל חנקן פועל באמצעות תהליכים שונים, כגון Pressure Swing Adsorption (PSA) או הפרדת ממברנה. בתהליך ה-PSA מועבר אוויר דרך כלי המכיל מסננת מולקולרית פחמן או חומר סופח אחר שסופח חמצן ואדי מים באופן סלקטיבי, ומאפשר רק לחנקן לעבור דרכו. לאחר מכן נאסף החנקן המופרד ומשמש ליישומים שונים.