פילטרים תעשייתיים

פילטרים תעשייתיים תוצרת המותג האיטלקי Friulair

כדי ליהנות מעוצמתו של האוויר הדחוס ויתרונותיו עבור יישומים תעשייתיים שונים, חיוני לשמור עליו נקי ונטול זיהומים. 

חברת PAT משווקת את הפילטרים המובילים בזירה הבינלאומית, תוצרת המותג האיטלקי Friulair, בעלי מפלי לחץ נמוכים ביותר, שיעילותם ואמינותם הוכחו במגוון רחב של יישומים בכל תחומי התעשייה.

  • למניעת ריכוז מזהמים
  • לשמירה על ציוד פניאומטי והארכת תוחלת החיים שלו
  • למניעת קורוזיה

 

בעולם הדינמי הטכנולוגי והחדשני בו אנחנו נמצאים, מסננים ממלאים תפקיד קריטי ולעתים קרובות פחות מוערך ממה שבאמת צריך. באופטימיזציה של פעולות והבטחת בטיחות ובריאות העובדים פילטרים תעשייתיים הם חלק בלתי נפרד מהאוויר שאנחנו נושמים, פשוטו כמשמעו.

FH - High Pressure

FH - High Pressure

FT - Aluminium

FT - Aluminium

פילטרים תעשייתיים – הגיע הזמן לנשום כמו שצריך

שימוש בפילטרים אלו נע בין סינון אוויר לטיהור נוזלים ומערכות אוויר שהינו דחוס. מהו תפקידם? למה הם כל כך חשובים ואיך בוחרים אותם נכון? כל הפרטים במאמר כאן שלפניכם.

מפני אילו מזהמים מגנים המסננים המשווקים על ידי חברתנו?

  • שמן סיכה ממדחסי אוויר
  • גזים קורוזיביים אטמוספריים, הנשאבים על ידי מדחס האוויר
  • אירוסולים, הגורמים לעיבוי אדי מים ואדים
  • חלקיקים מוצקים וחלודה ממרכז האוויר והמקלט
  • חלקיקים מוצקים, הנמשכים פנימה על ידי מדחס האוויר.

פילטרים תעשייתיים – היתרונות באוויר לנשימה

כל מוצר שאנחנו מתאימים לעצמנו גם ברמה האישית וגם ברמה העסקית הוא מוצר שחשוב שיהיו לו יתרונות מרכזיים ורבים, העולים על החסרונות. בהתאמה אישית, אפשר למצוא לא מעט יתרונות וחשוב להכיר אותם על מנת באמת לבצע את ההתאמה הנכונה:

נשימה של אוויר צח

סביבה תעשייתית היא פוטנציאל למספר עצום של מזהמי אוויר כמו אבק, כימיקלים, חומרים וחלקיקים אחרים. מסנני האוויר לתעשייה משמשים כהגנה משמעותית ומסייעים בשמירה על איכות האוויר. 

לא רק שהם מסייעים לעמוד בתקנות איכות הסביבה, אלא שהם גם מספקים סביבת עבודה בריאה יותר. אנשים העובדים בסביבה עם אוויר נקי מדווחים על פחות בעיות הקשורות לבריאות, מה שבעצם משפר את הפרודוקטיביות ברמה משמעותית.

הארכת תוחלת החיים של הציוד

אחד היתרונות השקטים אך המכריעים של השימוש במסננים תעשייתיים הוא הארכת אורך חיי הציוד. מסננים מונעים חדירת חלקיקים ומזהמים, ואף מונעים ממזיקים העלולים לפגוע במכונות לחדור פנימה. 

פעולות אלו מביאות לעלויות תחזוקה נמוכות יותר ומאריכות את חיי הציוד התעשייתי היקר, ותוך כך מאפשרות החזר איכותי על ההשקעה העולה בהרבה על העלות הראשונית של המסנן.

שמירה על איכות הסביבה

בעוד שעמידה בתקנים היא דרישת מינימום, חברות שחושבות קדימה מאמצות פילטרים תעשייתיים כחלק ממטרות הסביבה ודואגות לפריסת טכנולוגיות סינון מתקדמות. 

אלו יכולות להפגין מחויבות לשמירה על איכות הסביבה, והתאמה לצרכנים בעלי מודעות אקולוגית גבוהה.

פילטרים תעשייתיים מסייעים לכוח העבודה

מערכות האוויר הדחוס נמצאות בכל מקום בעולם התעשייה החל מייצור מזון ועד לשירותי הבריאות ובתי החולים. עם זאת, הם יכולים גם להוות גם פוטנציאל לגידול לחות, מזיקים וזיהומים אחרים.

מסננים המטהרים אוויר ומבטיחים שהוא פועל בצורה מיטבית ואינו מכניס מזהמים למוצרים או לתהליכים. 

ההשפעה נטו היא תפוקה איכותית יותר ומניעת נזקים משמעותיים שעלולים לגרום לתחזוקה ותיקונים ולהביא גם לנזקים כלכליים בסופו של דבר. 

מערכות אוויר דחוס הן מהחשובות בעולם התעשייה והמפעלים. פילטרים תעשייתיים לא רק מטהרים את האוויר הדחוס הזה אלא גם מבטיחים שהוא מועבר ברמות הלחץ והלחות הנכונות.

בתעשיות כמו מזון ותרופות, בהן סטריליות היא דרישה, מסנני האוויר הדחוס מיוחדים יכולים לחסל מזהמים מיקרוביאליים, ובכך להבטיח שהמוצרים עומדים בתקני איכות מחמירים. אלו אם כן מועילים לא רק ליעילות תפעולית אלא גם לבריאות העובדים ולשימור הסביבה. 

אין לראות בהכללתם בתהליכים תעשייתיים תוספת אופציונלית, אלא כהשקעה הכרחית להצלחה ארוכת טווח. היתרונות הם כל כך משמעותיים ומתפשרים במגוון של ענפים החל מבריאות ובטיחות ועד רווחים כספיים וניהול סביבתי, ההשפעה של מערכות אלו היא מרחיקת לכת. 

לפיכך, יש לראות בהם לא רק צרכים תפעוליים, אלא כהשקעות אסטרטגיות שיכולות להניע הצלחה ארוכת טווח.

מה הכי חשוב לדעת על הפילטרים התעשייתיים?

מסנני אוויר מיוחדים אלו נועדו למקד טיפול במזהמים ספציפיים, כגון תרכובות אורגניות נדיפות בייצור כימי ועוד. 

מסננים אלו מספקים פתרונות מותאמים אישית שמביאים ליתרונות רבים מול מסנני האוויר הרגילים ותוך כך מציעים ניהול איכות אוויר יעיל יותר. 

ההחזר על ההשקעה במסננים אלו יכול להשתנות בהתאם לענף ולמקרה השימוש הספציפי. עם זאת, מחקרים רבים הראו כי החזרת ההשקעה בהחלט יכול להגיע עד לרמות גבוהות כאשר בוחנים אריכות ימים של ציוד ועלויות תחזוקה מופחתות.

ההמלצה לאמץ את העולם החדשני והטכנולוגי של מסנני האוויר היא מאוד חשובה. העולם הולך ומשתדרג ואין כמעט תחום שאליו החדשנות לא הגיעה. 

כאשר מדובר על איכות הסביבה, על תעשייה איכותית יותר, תפוקה גבוהה וגם רווחת העובדים ובכלל האוויר שאנחנו נושמים, ללא ספק הפניה אל המוצר הזה היא חכמה מאוד. 

כאשר אתם בוחרים את המוצרים המתאימים לכם חשוב לשים לב אל הליווי המקצועי שאתם מקבלים. 

אף אחד או אחת מאיתנו לא נולד אל תוך התחום ועל כן אם אינכם עוסקים בכך ברמה המקצועית חשוב שתהיו מלווים באנשי המקצוע הטובים ביותר. 

ליווי אישי, מקצועי, הכוונה ואחריות על התקנה ותפעול כמו גם תחזוקה, תיקונים ושיפוצים הם חשובים וחלק בלתי נפרד. חשוב שתהיו בידיים הטובות ביותר.

חברת PAT מהמובילות בישראל בתחום הפתרונות לאוויר הדחוס משווקת מותגים איכותיים בתחום זה הנבחרים בקפידה על יעילותם ואמינותם. 

לחברה ניסיון ותיק משנת 2000 בתחום ומשווקת, מייבאת ודואגת גם לשיפוץ ותיקון המוצרים. אנחנו מזמינים אתכם לקבל שירות ללא דופי, לצד מקצועיות ברמה גבוהה.

פילטרים תעשייתיים – שאלות ותשובות

איזה תפקיד ממלאים מסנני האוויר לתעשייה בבריאות העובדים?

מסנני אוויר לתעשייה הם מרכיב חשוב בשמירה על איכות האוויר, אשר בתורו תורם לסביבת עבודה בריאה יותר. פעולת המסננים מובילה לפחות בעיות הקשורות לבריאות בקרב עובדים, ובכך משפרת את תפוקת העבודה מעבר לכך.

כיצד מסננים תעשייתיים תורמים לאריכות ימים של הציוד?

על ידי מניעת כניסת חלקיקים ומזהמים למכונות, פילטרים תעשייתיים מורידים את עלויות התחזוקה ומאריכים את תוחלת החיים של הציוד התעשייתי.

מדוע המסננים חשובים למערכות האוויר הדחוס?

המסננים מטהרים את האוויר הדחוס, מסירים לחות, שמן וזיהומים אחרים שעלולים לפגוע באיכות המוצרים או התהליכים, פעולות אלו מונעות נזקים משמעותיים שגם עלולים לפגום בתפוקה ואיכות העבודה, וגם מונעים נזקים כלכליים.

אנו זמינים לכל שאלה או התלבטות באשר לסוג פילטרים תעשייתיים והציוד שייתן לכם מענה אופטימלי לכל צורך או דרישה. זקוקים להכוונה בבחירת הציוד שמתאים לצרכים התעשייתיים שלכם? בחברתנו אנשי מקצוע שמספקים שירותים משלימים ומלווים את קהל לקוחותינו לכל אורך תהליך הרכישה של פילטרים, מדחסים, מייבשי קירור ועוד.

בואו ליהנות ממעטפת השירותים שלנו, שכוללת ייעוץ, התקנה, תחזוקה ותיקונים, והכל תחת קורת גג אחת.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות: