סינון אוויר דחוס

מאז ומעולם העולם זקוק היה למוצרים טובים וברמה גבוהה לצורך ייעול התעשייה. מוצרים המבצעים סינון אוויר דחוס הם ללא ספק חלק מהרשימה הנכבדת הזאת. מדחסים הם מוצרים מבוקשים במגוון של תעשיות החל מהתעשייה הרפואית, הבטחונית, כלי רכב כבדים וגם איכות הסביבה. 

המדחסים מגוונים, בעלי מספר סוגים ואפשר להגיע איתם לתוצאות תעשייתיות איכותיות מאד. אך חשוב לבצע התאמה אישית, בלעדיה, לא תהיינה תוצאות רלוונטיות. בחירה מושכלת ומוקפדת יכולה בהחלט להביא לכך שתבחרו את המוצר המושלם ביותר. מוצר המותאם לכם אישית יביא לשנים איכותיות וארוכות של תוצאות טובות, וזה בדיוק מה שאתם צריכים.

כעת, הגיע הזמן לבחור את המוצר הזה ונתחיל בכך שתכירו מה זה סינון אוויר דחוס ואת המטרה שלו בתעשייה.

סינון אוויר דחוס – נעים להכיר

אתם לא חייבים לעסוק בתחום כדי להכיר את המוצרים הללו, אבל כן חשוב לדעת עד כמה הם חשובים ואפקטיביים. מערכות סינון אוויר דחוס מאפשרות לנו להביא תוצאות אפקטיביות מהתעשייה בה אנחנו עוסקים. אתם לא מתקינים את המוצרים לבד. אתם גם לא בוחרים את המוצרים לבד. כל שעליכם לעשות הוא להתחבר אל האנשים המתאימים על מנת שאלו באמת יסייעו לכם בהתאמה האישית.

כמו בכל סיטואציה, גם כאן התאמה אישית היא בסיסית ועליכם לוודא שאתם אכן מקבלים את המוצר המתאים ביותר. על מנת לעשות זאת, עליכם להכיר את סוגי המדחסים והמערכות.

מוצרים חשובים לתעשייה כמו מדחס אוויר דחוס תעשייתי הם מוצרים אפקטיביים ובעלי ביקוש ברחבי העולם. איכותיים עבור מפתח אוויר, מקדחות, מלטשות, אקדחי ניקוי וכל ההליכים שמחייבים כמות אוויר דחוס הנצרכת בצורה רציפה ואיכותית.

חיפוש אחר מדחס אוויר תעשייתי מחייב התאמת המדחס אל התעשייה שבה אתם עוסקים ואליה מתאימים את המדחס. בין אם זהו מוסך, מפעל לציוד רפואי, תעשיית האופטיקה, ציוד אלקטרוני או כל תעשייה אחרת. מובן שהתעשייה היא כזו שבה אתם חייבים אוויר איכותי. ועל כן מייבי האוויר או מסנני הקו מצריכים אספקה של סינון אוויר דחוס המסייעת במניעה של תקלות או בשיבוש הליכים אלו ואחרים.

סינון אוויר דחוס משמש בעמדות ספציפיות ולכן חשוב לוודא מה אתם באמת צריכים. וודאו שהחברה ממנה אתם רוכשים את המוצר היא מהטובות ביותר בתחום. שאנשי המקצוע יודעים להתאים לכם את המדחס בהתאמה לתעשייה שלכם. ובכלל, דעו כי בחירת אנשי המקצוע והמוצר מחייבים להיות מהטובים ביותר על מנת שבאמת תוכלו להגיע לתוצאות שאתם מבקשים לראות. 

BEKO-300x64

כך תבחרו את המוצר והחברה האיכותיים ביותר

בין אם אתם רוכשים מכשיר חשמלי, בין אם אתם רוכשים מוצר טיפוח ובין אם זהו אך ורק שירות. גם כאשר אתם מחפשים מערכת אוויר דחוס חשוב שתבדקו ותוודאו את המוצר שאתם רוכשים. סקר שוק נרחב, הצעות מחיר מכמה חברות וכמובן מספר פרמטרים שעליכם לבדוק:

  • המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם

קבלו המלצות ממשפחה, חברים, קולגות או למעשה כל אדם שאתם סומכים עליו שיכול לסייע לכם לקבל משקל משמעותי להחלטה. חוות דעת חיוביות זה נהדר, אך שימו לב גם לשליליות כי תוכלו ללמוד מהן לא מעט.

  • שוחחו עם לקוחות

בקיום שיחה עם לקוח מהעבר, או לקוח מההווה אתם מקבלים את האינדיקציה גם על המוצר וגם על השירות. חשוב לוודא מקצועיות גבוהה לצד שירות מכיל וסבלני. ובכלל אווירה כללית. בדקו גם על אחריות המוצר.

  • חיבור עם אנשי המקצוע

נכון שאתם לא צריכים להתחתן עם אנשי המקצוע, אבל עם המוצר אתם בהחלט מתחתנים. ולכן חשוב שתהיה כימיה עם אנשי המקצוע על מנת שלא רק תקבלו ליווי משמעותי ואישי. אלא שגם באמת תהיה לכם אוזן קשבת במקרים של תקלות, שיבוש או פשוט אם תצטרכו הדרכה כלשהי.

  • אחריות המוצר

חשוב לוודא עם אנשי המקצוע את אחריות המוצר. את התוקף, לשים לב לסעיפים הקטנים המעדכנים מה כוללת האחריות ואיך להפעיל אותה. חשוב לדעת מול מי עליכם להיות על מנתת שתוכלו לקבל את מלוא תשומת הלב, טיפול בתקלות או בשיבוש ומוצר חלופי במידת הצורך. אחריות חזקה ואיתנה תוביל למוצרים חזקים ועמידים לאורך זמן.

חברת pat-tech נוסדה בשנת 2001 כאשר היא עוסקת בשיווק שירות מדחסים תעשייתיים. לחברה מנהלי שירות מקצועיים, 10 ניידות שירות בפריסה ארצית ובית מלאכה באיכות גבוהה. החברה עוסקת בשיווק, מכירה ושירות שוטף ללקוחות בשילוב שיפוצים יזומים לאחזקה מונעת או כחלק מאחזקה כללית.

 

סינון אוויר דחוס

CLEARPOINT® HP

High pressure filters 100 to 500 bar

סינון אוויר דחוס

CLEARPOINT® 3eco

Threaded Filter up to 50 bar

סינון אוויר דחוס

CLEARPOINT® 3eco

Flanged filters up to 50 bar

csm_titel_profo

CLEARPOINT® A/V

filtration with activated carbon

csm_CLEARPOINT

CLEARPOINT® W

Water separator

csm_dampf

®CLEARPOINT

Sterile and steam filter

זה מאד אינדיבידואלי. ישנם אלו שימליצו להחליפו כל כמה שנים וישנם אלו שיאמרו שהמוצר שרכשתם מתאים לשנים ארוכות וטובות ויש רק צורך בתחזוק איכותי. כך או כך, מומלץ לקבל את כל ההוראות המדויקות מאנשי המקצוע מהם אתם רוכשים את המוצר.

תחזוק המוצר מומלץ שיעשה אך ורק על ידי אנשי מקצוע. כמו גם תיקון תקלות במוצר. על מנת שהמוצר יחזיק מעמד לשנים ארוכות, חשוב שידיים מקצועיות יטפלו בו.