קומפרסור תעשייתי – בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו

אם אתם מחפשים קומפרסור תעשייתי אתם רוב הסיכויים זקוקים לא רק למוצר איכותי, אלא גם לחברה מקצועית שתלווה אתכם מהרגע הראשון שאתם שוקלים לרכוש את הקומפרסור.

לא מדובר אך ורק במוצר אלא גם במענה טכני, ליווי, ובכלל תמיכה שאתם תזדקקו להם. ולכן בכל מוצר שאתם בוחרים, אתם למעשה צריכים לבחור גם בשירות שלא פחות חשוב. כעת, כאשר אתם כבר יודעים מה אתם צריכים, איך תבחרו את הטוב ביותר? מיד תגלו את הכל.

 

קומפרסור תעשייתי – מה הכי מתאים לכם?

קומפרסור תעשייתי הוא בעצם מדחס אוויר דחוס תעשייתי והוא מגיע במגוון של דגמים וסוגים. אך עליכם לבחור את המדחס המתאים לכם וחשוב להגדיר את סוג העבודה, על מנת שתוכלו לבחור. ישנם שני סוגי מדחסים עיקריים:

  • מדחס בורגי

מדחס בורגי הוא קומפרסור שמבסס את העבודה שלו על סיבוב של שני רוטורים ביניהם נדחס אוויר. הוא קומפרסור מאד נפוץ וידוע באפקטיביות משמעותית לתעשייה.

  • מדחס בוכנתי

מדחס בוכנתי הוא קומפרסור תעשייתי המבוסס על תנועה של הלוך ושוב כמו ציר קבוע. הוא נמצא בשימוש לרוב אצל בעלי רכב גדולים וכבדים.

הדרך הכי טובה לבחור את הקומפרסור המתאים היא למעשה להתייעץ עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אלו יוכלו לדאוג לכך שתקבלו את המדחס שהכי מתאים לכם, לצד כמובן שירות מקצועי מכוון ואדיב.

כשמדובר על מייבש אוויר תעשייתי חשוב להבין שמדובר על מוצר שמשתמשים בו במפעלים רבים בייצור מוצרים והתעשייה מסתמכת מאד על פעולתו של הקומפרסור התעשייתי. ללא המוצר המשובח הזה, תהליכי ייצור רבים לא היו יכולים לצאת לפועל מה שהיה פוגם בתעשייה באופן משמעותי.

קומפרסור תעשייתי
קומפרסור תעשייתי

קומפרסור תעשייתי – אילו עוד שימושים יש לו?

את הקומפרסור התעשייתי נוכל לפגוש אפילו באתרי הנופש, אתרי הספורט האתגרי וחופי הים. הוא מסייע בניפוח של מזרני ים וגלגלי הצלה בין היתר. אך לא רק בסיטואציות האלו.

כל קומפרסור נבחר על סמך התכונות שבו, מידת עמידות, ניצול האנרגיה, האיכות וגודלו.

קומפרסורים תעשייתיים הם מוצרים שכאשר אתם רוכשים אותם הם מחזיקים לכם מעמד לטווח ארוך ועל כן, חשוב מאד שמידת העמידות שלהם תהיה גבוהה. זוהי לא השקעה קטנה מבחינה תקציבית, ועל כן השאיפה היא שהקומפרסור יהיה איכותי ועמיד וישמש אתכם לשנים רבות.

עוד סעיף שחשוב לשים לב אליו כשמדובר על מדחס סקרול או כל מדחס אחר הוא יעילות אנרגטית. על המדחסים להיות בעלי יעילות אנרגטית איכותית, משמע, נגד אותה יחידת התפוקה צריכת האנרגיה צריכה להיות הכי נמוכה שאפשר.

תוכלו להשיג תוצאה זו על ידי קומפרסור מתקדם, לו רכיב בעל מבנה שחוסך בניצול אנרגיה. קומפרסורים שעשויים מחומרי גלם חסכוניים יותר וההוצאה העיקרית היא אך ורק על תפעול הקומפרסור באמצעות הוצאות החשמל, ותו לא.

לגודל ישנה משמעות רבה. קומפרסור בעל אותו הספק ואיכות אך קטן יהיה הכי מושלם. לא תמיד אפשר לרכוש קומפרסורים קטנים בהתאם לדרישות אלו, ישנם מפעלים קטנים ובתי מלאכה הרוכשים מלכתחילה קומפרסורים קטנים, אך ההספק והאיכות שונים לחלוטין בשל גודל הקומפרסור.

מדחס אוויר לתעשייה מעורב בכל כך הרבה תהליכים הדורשים ציפוי, צביעה והטבעה על גבי מתכות אלו ואחרות. המדחס גם משמש לצורך פינוי פסולת, ניקוי, ניפוח של גופים כמו שציינו מקודם ועוד תהליכים שלא תמיד אנחנו מודעים להם. אך הם בהחלט משפרים לנו את איכות חיי היומיום.

זהו מוצר חשוב לתעשייה בכלל, ולחיינו ביומיום בפרט. ללא המדחסים הללו, לא מעט מפעלים היו מאבדים מהאפקטיביות שלהם ועל כן, חשוב שמוצר זה ימשיך להתקדם ולהתפתח.

חברה מקצועית וברמה גבוהה תדע להעניק לכם את מלוא השירות האדיב והסבלני לצד מקצועיות איכותית. לליווי אישי ומקצועי יש משמעות גם ברכישת מוצר מסוג זה, ובפרט כאשר מדובר על פעילות תעשייתית של מפעלים התורמים לתעשייה ולעולם הצרכנות בכלל.

חברת pat-tech נוסדה בשנת 2001 כאשר היא עוסקת בשיווק שירות מדחסים תעשייתיים. לחברה מנהלי שירות מקצועיים, 10 ניידות שירות בפריסה ארצית ובית מלאכה באיכות גבוהה. החברה עוסקת בשיווק, מכירה ושירות שוטף ללקוחות בשילוב שיפוצים יזומים לאחזקה מונעת או כחלק מאחזקה כללית.

מדחס אוויר דחוס תעשייתי
מדחס אוויר דחוס תעשייתי

קומפרסור תעשייתי – שאלות ותשובות

מהו מדחס יבש?

מדחס יבש הוא מדחס ששומר על האוויר נקי, הוא מבוקש מאד במרפאות שיניים ובחברות המתעסקות בייצור של תרופות. המדחס היבש פועל באופן ששומר על האדים שלא להתפזר באוויר כתוצאה מפעולת המדחס עצמו ומביא לתוצאות איכותיות מאד של הליכים תעשייתיים.

מה הכי חשוב לבדוק לפני רכישה של מדחס תעשייתי?

לפני רכישה של מדחס תעשייתי יש לוודא שהפילטרים שקיימים במדחס תקינים, ולוודא גם את תקופת האחריות. מדחסים קיימים במגוון של דגמים וגרסאות ועל כן חשוב לבדוק את החלקים של המדחס ולוודא שישנם חלקים חלופיים איכותיים ובעלי תחזוקה מינימלית לצורך תוצאות מיטביות.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

קומפרסור תעשייתי
תוכן עניינים
יבוא מדחסים בורגיים
יבוא מדחסים בורגיים

יבוא מדחסים בורגיים הוא אחד מהגורמים החשובים בתעשייה המשלבים מרכיב אינטגרלי ביישומים תעשייתיים שונים. ההחלטה מצריכה שיקול דעת מדוקדק של מספר גורמים על מנת

קרא עוד »