מייבשי לחות

BEKO-300x64

אנחנו בטוחים שאת המוצר הבא אתם לא מכירים, או אולי אפילו לא יודעים עד כמה הוא חשוב לכם. מייבשי לחות הם מוצרים איכותיים שלאו דווקא מדברים על מייבש כביסה או מייבש שיער. מייבש אוויר רפואי הוא בעצם המרכיב הכי חשוב בתעשייה. הוא בעל שימושים רבים וחשוב להכיר אותו לעומק. מייבש לחות מתאים לתעשיית התרופות, למעבדות, או לכל מקום שבו יש צורך בייבוש האוויר לצורך תעשייה בריאה, איכותית ובעלת אפקטיביות. 

מייבשי לחות – נעים להכיר

הלחות היא סכנה בתעשייה, ובכלל. ממש כפי שאנחנו יודעים שטיפת מים אחת עלולה לגרום לנזק במקומות פיזית כמו בניינים, בתים, דירות, קירות או כל דבר אחר. ואף לגרום להצפה ולנזקים, גם ללחות יש את מנת הסכנות שלה והיא לא פחות מסוכנת מזרם מים רציף שעלול להזיק לנו באופן משמעותי. 

הלחות פוגעת בצורה משמעותית לא רק בתוצרי מפעלים אלא גם במפעל עצמו. כאשר אנחנו מדברים לדוגמא על תעשיית התרופות ותעשיית הרפואה, אלו הן סכנות ממשיות של סכנת חיים. לכן חשוב להשקיע במוצר מייבש ספיחה איכותי שיכול להביא לתוצאות מקסימליות ולא לסכן חיים.

בנוסף לנזקי הלחות והמים תנאי לחות גבוהים במיוחד יוצרים למעשה מפל לחות. מפל לחות גורם לצריכת אנרגיה מוגברת ולבזבוז אנרגיה. על כן, האוויר חייב להיות יבש על מנת שתהיה פעולה תעשייתית תקינה ואותם מייבשי לחות הם המוצרים האיכותיים ביותר לביצוע תפקיד זה.

אם כך, איך המוצר המופלא הזה עובד? חשוב מאד שנדע. מייבש לחות הופך את האוויר ליבש ומנקז ממנו את הלחות ואת הרטיבות. הלחות באוויר היא פוגענית ממש כמו זרם מים. היא באוויר, ונכון שאנחנו לא יכולים לראות אותה אבל אנחנו מרגישים אותה היטב. היא מורגשת לא רק על ידי הגוף אלא גם על ידי פירות, ירקות ומוצרים העשויים מעץ. מוצרי מזון, מתכת, ואף מוצרי אלקטרוניקה שונים שעלולים להיפגם משמעותית בגללה.

מייבש האוויר יביא לתפקוד איכותי מאד, לתפעול מכניקה ברמה גבוהה יותר וימנע סכנות שאם לא היו אותו היה מאד קשה לתקן את הנזקים שאלו עלולות לגרום. 

מייבשי לחות – אז מה הם עושים?

מייבש אוויר תעשייתי פועל בכך שהוא גורם ללחץ האוויר להיות יותר יציב על ידי אגירה של אספקת עודף ואף חוסר ספיקה בטווח זמן קצר ברמה ייחודית. זהו כלי מאד חסכוני באנרגיה, הבלאי שלו נמוך מאד בגלל מחזור דחיסה קבוע והוא מעודד הפרדת נוזלים מהאוויר. ואף מנקה את האוויר ממזהמים. מייבש האוויר עובד באופן רציף ותפוקת העבודה שלו מאד אפקטיבי. הפעולה עצמה מאד שקטה אמינה ובטוחה ברמה גבוהה במיוחד.

היתרון המהותי של מייבשי לחות רפואיים או לא רפואיים הוא למעשה ההתמודדות מול האקלים הישראלי. אנחנו רגילים לחום רוב ימות השנה, אבל השמש שאיתה אנחנו מתפנקים בבריכה מאד מסוכנת ובעייתית לתעשייה הרפואית ולחות שמגיעה לאחוזים גבוהים לא מתאימה למעבדות, או לא מפעלים. במקרים קיצוניים החום והשמש עלולים לגרום לסיטואציה מסכנת חיים שאפשר להציל באמצעות המוצר הנכון. או אנשי המקצוע הנכונים.

איך בוחרים את אנשי המקצוע המתאימים?

הבחירה במוצר הנכון או באנשי המקצוע הנכונים תוביל אותנו אל התוצאות האיכותיות והמקסימליות להן אנחנו מייחלים. אנשי מקצוע ברמה גבוהה שיוכלו להעניק את הליווי המקצועי מהרגע הראשון גם בבחירה של מייבשי לחות יכולים לסייע. חשוב לשים לב לבחור אנשים המתאימים לנו את המוצר אישית על פי המותג, הארגון, או צרכי המקום בו אנחנו מתקינים את המוצר.

אפשר לקבל המלצות, חוות דעת וביקורות מאנשים עליהם אנחנו סומכים. חברים, קולגות, משפחה או כל מי שאנחנו סומכים עליהם. כיום ישנן גם פלטפורמות המאפשרות קבלת חוות דעת אותנטית. שוחחו גם עם לקוחות הווה ולקוחות קודמים, קבלו את מלוא האינדיקציה ודאגו לכך שאתם גם נותנים לתחושת הבטן שלכם מקום, יש לה משקל רב על ההחלטה.

חברה מקצועית וברמה גבוהה תדע להעניק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו. להיות מקום להקשבה, הכלה, מענה נעים וסבלני לשאלות והכי חשוב, בטיחות ברמה גבוהה ואמינות ללא דופי. כי יש דברים שאין עליהם עוררין.

חברת פי.איי.טי. בע"מ נוסדה בשנת 2001 כאשר היא עוסקת בשיווק שירות מדחסים תעשייתיים. לחברה מנהלי שירות מקצועיים, 10 ניידות שירות בפריסה ארצית ובית מלאכה באיכות גבוהה. החברה עוסקת בשיווק, מכירה ושירות שוטף ללקוחות בשילוב שיפוצים יזומים לאחזקה מונעת או כחלק מאחזקה כללית. 

מייבשי לחות – שאלות ותשובות

האם יש אחריות על המוצר?

כמו כל מוצר חשוב, מומלץ לוודא שיש לכם אכן אחריות על המוצר, על התפעול שלו, ואף לבדוק מה גורם להפעלת האחריות ואילו תקלות מפעילות אותה. את פרט זה אפשר לברר אך ורק אצל אנשי המקצוע מהם אתם רוכשים את המוצר. 

מה אורך החיים של המוצר?

זוהי שאלה מאוד אינדיבידואלית. היות וכל מוצר מתוחזק אחרת, חשוב להבין שהתחזוק אכן מסייע בהארכת חיי המוצר. אנשי מקצוע המתמחים בנושא ישמחו להסביר לכם כיצד לתחזק את המוצר כך שיחזיק לכם לשנים ארוכות וטובות.