מחולל חנקן

גם אם אינכם מכירים את מחולל החנקן ובכלל לא יודעים מהי מערכת אוויר דחוס, חשוב כן להכיר את הנשוא אפילו ברמה השטחית אם אתם מתכוונים לרכוש מחולל חנקן לצורך זה או אחר. היות ואתם כבר רוכשים מוצר מקצועי ובטח לבטח מאנשי מקצוע ברמה גבוהה, חשוב שכן תכירו מעט על פני השטח את המוצר ותקבלו מעט אינדיקציה על לאיזה צורך הוא הולך לשמש אתכם.

 

מחולל חנקן שכולם צריכים להכיר

מחוללי חנקן הם למעשה מוצרים בעל יכולות המפרידות את החנקן מהאוויר, והם מאד יעילים להקפאת חומרים, או לשימוש בתהליכים ספציפיים. היות והחנקן קיים באחוז גבוה באוויר, קשה בכל זאת להשתמש בו בשילוב. ועל כן, מומלץ להפריד אותו לצורך שימוש לצרכים מסוימים.

מחולל החנקן שימושי למגוון תעשיות ומבטל למעשה את הצורך בחנקן שמגיע בצורה מבודדת ונוזלית, ולמעשה מבודד אותו באופן לגמרי עצמאי. זה הופך את התהליך לא רק לפחות יקר, אלא גם ליעיל יותר ואף מהיר הרבה יותר.

מחולל חנקן בנוי משני מיכלים. את המיכלים מחברים שני צינורות שאוגרים בתוכם חומר הסופח את החמצן וגם מבודד את החנקן במיכלים. למי שלא יודע, מחולל חמצן תעשייתי פועל באותה השיטה, אך באופן הפוך וזאת כאשר קיים חומר שסופח את החנקן עצמו.

האוויר הדחוס מהמחולל מוזרם אל המיכלים דרך הצינורות כאשר הוא כלוא. וכך אנחנו מקבלים חנקן נקי. זהו תהליך שחוזר על עצמו שוב עד שהמוצר מגיע אל אחוזי החנקן הרצויים, אותם אתם קובעים מראש באופן מסודר.

זהו מחזור קבוע שמשתנה על סמך לחצים, או ערכים אותם קובעים בתכנית עבודה מסודרת מראש. לאחר שמייצרים את החנקן הוא נאגר במיכלים ותוכלו להשתמש בו בכל רגע שתרצו, לכל אופציה ולכל סיטואציה.

מחולל חנקן

איך לבחור את מחולל חנקן מתאים?

חנקן הוא הגז הכי שימושי בעולם התעשייה. משתמשים בו למגוון של סיטואציות החל מהקפאה ועד לעיבוד מזון, חיתוך בלייזר, אריזת מוצרים, יצירת משקאות בעלי התססה ועוד. הוא משתלב נפלא עם הטכנולוגיה החדשנית היומיומית שמיום ליום מרגשת יותר, ועל כן הוא חשוב לשגרה שלנו.

כל מחולל חנקן שונה מחברו. ולכן, גם במקרה של רכישת מחולל החנקן מומלץ מאד להתאימו ברמה האישית.

יש מחוללי חנקן קטנים, ויש מחוללי חנקן גדולים. כל אלו יכולים להתאים לכל סיטואציה באופן נפרד

 

איך לבחור את מחולל החנקן המתאים?

מחוללי חנקן הם שונים זה מזה, וגם במקרה זה יש צורך בהתאמה אישית. ישנם מחוללי חנקן קטנים וישנם גדולים והם יכולים להתאים לכל סיטואציה וסיטואציה בנפרד.

כמו כל מכשור, שירות או מוצר שאנחנו רוכשים גם כאן חשוב לבצע סקר שוק איכותי ולשים לב לכמה וכמה דברים גם ברמה המקצועית.

יש לשים לב לפרמטרים הקשורים אל איכות גבוהה, למחיר, והכי חשוב לחברה המוכרת אותו. חברה מקצועית וברמה גבוהה תדע להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, עם ליווי מקצועי והתאמה אישית לצרכי הסיטואציה.

איך למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר לרכישת המוצר

כמו כל מוצר שאתם בודקים עליו, מבררים לגביו ומחפשים מספר הצעות מחיר או ביקורות והמלצות. גם כאן מאד מומלץ שתעשו זאת.

רכישה של מחולל חנקן תעשייתי היא לא רכישה שצריכה להתבצע בקלות ראש, ולכן, לרמה של אנשי המקצוע יש תפקיד חשוב ומהותי כאן. עליכם לבחור אנשים ברמה מקצועית גבוהה במיוחד, ובבחינת מספר פרמטרים משמעותיים.

בקשו המלצות מחברים, קולגות או משפחה. או פשוט אנשים שאתם סומכים עליהם. מעבר לכך, תנו לתחושת הבטן שלכם מקום. לכימיה ולחיבור עם אנשי המקצוע יש תפקיד מאד חשוב ומהותי, ולכן כדאי לכם לבחון היטב עד כמה אנשי המקצוע מכילים אתכם. שירותיים, מקצועיים וכמובן מספקים את הליווי המקצועי שאתם זקוקים לו.

כך או כך, זה לא משנה המוצר שאתם רוכשים או השירות. כאשר אנחנו מדברים על מומחים במגוון של תחומים חשוב תמיד לבחון את היושר, המקצועיות, יחסי האנוש והכימיה ביניכם. שוחחו עם לקוחות קודמים, קבלו את מלוא האינדיקציה ואל תהססו לבקש עוד ועוד המלצות בכל פלטפורמה אפשרית. בין אם דיגיטלית, ובין אם לא דיגיטלית. אתם רוכשים מוצר שהולך להפוך את החיים התעשייתיים שלכם להרבה יותר פשוטים ואיכותיים.

חברת pat-tech נוסדה בשנת 2001 כאשר היא עוסקת בשיווק שירות מדחסים תעשייתיים. לחברה מנהלי שירות מקצועיים, 10 ניידות שירות בפריסה ארצית ובית מלאכה באיכות גבוהה. החברה עוסקת בשיווק, מכירה ושירות שוטף ללקוחות בשילוב שיפוצים יזומים לאחזקה מונעת, או כחלק מאחזקת שבר.

 

מחולל חנקן – שאלות ותשובות

האם יש אחריות על המוצר?

על כל מוצר בכלל, ובפרט על מחולל חנקן מחיר יש לבדוק אחריות. בדקו היטב מול האנשים מהם אתם רוכשים את המוצר האם יש אחריות. מהי כוללת, ומה מפעיל אותה.

האם צריך ללמוד את התחום כדי לרכוש את המוצר?

חד משמעית לא, בדיוק לשם כך ישנם אנשי מקצוע. היעזרו באנשי המקצוע ככל שנין ועל כל שאלה ושאלה שאתם זקוקים מענה לגביה.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

מחולל חנקן
תוכן עניינים
יבוא מדחסים בורגיים
יבוא מדחסים בורגיים

יבוא מדחסים בורגיים הוא אחד מהגורמים החשובים בתעשייה המשלבים מרכיב אינטגרלי ביישומים תעשייתיים שונים. ההחלטה מצריכה שיקול דעת מדוקדק של מספר גורמים על מנת

קרא עוד »