השכרת קומפרסור

המדריך המלא על השכרת קומפרסור

בפרוייקטים תעשייתיים כמו לונה פארק, מפעלים, משרדים גדולים ועוד, ובעבודות בניין, מדחס אוויר משמש למגוון עבודות ומאפשר לכם לחסוך באנרגיות מתכלות כמו חשמל.

הבעיה היא במקרה שאתם לא משתמשים במדחס באופן קבוע, זו עלולה להיות הוצאה משמעותית עבור רכישת קומפרסור. במקרה כזה, השכרת קומפרסור באופן זמני לזמן קצוב, יכולה להיות פתרון מעולה בשבילכם, ולספק כמה יתרונות בולטים בדיוק בגלל הצורך הלא קבוע שלכם.

במאמר זה נדון ביתרונות של השכרת קומפרסור, בתהליך של ההשכרה, באחריות על תחזוקת המדחס בתקופת ההשכרה ובדרך לחישוב העלויות של שכירת מדחס.

 

יתרונות של השכרת קומפרסור

אם אתם צריכים קומפרסור באופן חד פעמי או לתקופות קצרות בלבד, תוכלו להשתמש בפתרון של השכרת קומפרסור. בשבילכם, לפתרון הזה יש כמה מעלות משמעותיות ביחס לרכישת קומפרסור, ונמנה את העיקריות שבהן:

  1. עלויות– השכרת קומפרסור חוסכת עלויות גבוהות של רכישה. כך שאם אתם צריכים מדחס לזמן קצוב, שווה לשקול השכרה ולשלם רק על התקופה בה אתם משתמשים בו.
  2. התאמה מדוייקת– אם רכשתם מערכת אוויר דחוס, יש לכם אחת כזו, ולא תמיד הוא מתאים לכל ייעוד ולכל מטרה. השכרת קומפרסור מאפשרת לכם לשכור את המדחס המתאים באופן מדוייק לצרכים שלכם, מצד צורת הפעולה ונפח העבודה שלו.
  3. טכנולוגיה מעודכנת– השכרת קומפרסור מאפשרת לכם ללכת על הטופ מבחינת טכנולוגיה, ולשכור את המכשיר המעודכן והיעיל ביותר שתוכלו להשיג. רכישה של קומפרסור, לעומת זאת, משאירה אתכם על מכשיר אחד, יעיל אמנם, אבל מסויים.

השכרת מדחס מאפשרת לעבודה שלכם להיות יעילה, איכותית וחסכונית בזמן ובאנרגיה. לכן במקרים של עבודות ספציפיות הדורשות מדחס, שווה להתמקד בהשכרה כדי לייצר התאמה מדוייקת עבורכם.

 

איך עובד תהליך השכרת קומפרסור

תהליך השכרת קומפרסור הוא תהליך פשוט ולא מורכב. אתם צריכים להגדיר את הצרכים שלכם, הם משפיעים על סוג המדחס והגודל שלו:

  • מדחס בורג– אלו מדחסים לתעשייה שמשתמשים בשני רוטורים לדחיסת האוויר, והם יעילים לעבודה רציפה בעצימות גבוהה , ושימושיים בעיקר בתעשייה.
  • מדחס בוכנתי– זהו קומפרסור שמבוסס על תנועת הלוך ושוב, ונמצא בשימוש על פי רוב אצלי בעלי רכבים כבדים

תוכלו להעזר בחברת השכרת קומפרסור בשביל לקבוע איזה סוג מתאים בדיוק לצרכים שלכם. לאחר מכן בקשו הצעת מחיר מחברת ההשכרה. יועץ וותיק ומנוסה ידע בכמה שאלות בודדות ומדוייקות לאפיין את הצרכים שלכם, ולהתאים את המדחס הנכון בשבילכם.

בהשכרת קומפרסור, חשוב יותר מתמיד לבחור חברה אמינה, מנוסה, העובדת עם חברות מובילות בשוק, כך שתוכלו להיות רגועים באשר לאמינותה ולמקצועיות שלה.

חברה אמינה מחזיקה אך ורק מכשור חדיש ואיכותי, ולוקחת אחריות מלאה על כל קומפרסור שיוצא ממנה ללקוחות, כך שאתם יכולים להיות רגועים שהמיכשור ששכרתם יהיה תקין לחלוטין, ולא יסכן אתכם או את העובדים שלכם בעבודה בשטח.

רצוי לבחור חברה הנותנת בעצמה שירותי תחזוקה למיכשור שלה, כך שבמקרה של תקלה, תוכלו להיות רגועים שהיא תטופל בהקדם ולא תעכב את העבודה שלכם.

חברת ההשכרה תעביר את המדחס לאתר העבודה שלכם ותטפל בהתקנה ובכל מה שדרוש.

השכרת קומפרסור
השכרת קומפרסור

מי אחראי על תחזוקת קומפרסור?

כשוכרים של מדחס אוויר דחוס תעשייתי, מוטלת עליכם האחריות לוודא שאתם יודעים בוודאות לתפעל את הקומפרסור. אל תהססו לבקש עוד הדרכה ועוד הסבר, כך תהיו בטוחים שאתם מכירים את המכשיר בצורה מספקת ויודעים לתפעל אותו בצורה נכונה.

כך גם תמנעו תקלות הנובעות משימוש לא נכון במכשיר, ומהוצאות על תיקון שאפשר היה לחסוך.

חברת ההשכרה היא בעלת האחריות על תחזוקת המדחס. כך שבמקרה של תקלה או בעיה בתפעול הקומפרסור, חשוב שתדווחו מיידית לחברת ההשכרה, כדי למנוע מצבים מסוכנים, הפסד ופגיעה בתפוקת העבודה שלכם, וכמובן- נזק מתמשך לקומפרסור במידה והתיקון התאחר.

במקרה של בעיה, חברת ההשכרה תשלח טכנאי לתיקון או לאספקת מכשור חילופי, במקרה שהתקלה מורכבת.

 

כמה עולה להשכיר קומפרסור?

מחיר של השכרת קומפרסור מושפע מכמה נתונים. ייעוץ בחברת השכרה אמינה, יעזור לכם להבין ממה הצעת המחיר מורכבת, ולהחליט את ההחלטה שנכונה עבור הצרכים הספציפיים שלכם:

  • סוג המדחס– במקרה שהוא בוכנתי או בורגי, התאמה מדוייקת של סוג המדחס תאפשר לכם להנות מעבודה יעילה שלו לאורך כל זמן ההשכרה
  • גודל המדחס– ככל שהעבודה שאתם צריכים גדולה יותר, כך תצטרכו עצימות גבוהה יותר של מדחס, שיוכל להתמודד עם זרימת האוויר ועם הלחץ שנדרש לביצוע העבודה שלכם.
  • תקופת השכירות– בפשטות, ככל שזמן השכירות מתארך, כך המחיר מתייקר
  • תחזוקה– במקרה שנצרכים תיקונים הנובעים משימוש לקוי או מוגזם, עלול להיות שתידרשו לשלם בסוף התקופה את עלויות התיקון.

לסיכום, חשוב שתגיעו מוכנים עם רשימת הצרכים והתכונות הנדרשות לכם, פרק הזמן שאתם צריכים בו מדחס וסוג השימוש המדוייק. כך תוכלו לסגור על השכרת קומפרסור בפשטות ובמהירות, ולקבל את המדחס המתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם.

 

PAT טכנולוגיות – השכרת קומפרסור בדיוק בשבילכם!

חברת PAT קיימת כבר מעל 20 שנה בשוק, ומספקת פתרונות אוויר דחוס לתעשייה ולשוק המוסדי. אנו נותנים שירות בכל שטחי מדינת ישראל, וברחבי אפריקה! אנו עובדים עם מפעלים, בתי חרושת, תעשייה רפואית, בטחונית ועוד. ובין לקוחותינו נמנות חברות מובילות במשק הישראלי, כמו רפאל אמצעי לחימה, חברת חשמל, איטונג, טמבור ועוד חברות נחשבות רבות.

אנו מייבאים, משווקים ומספקים מדחסים וציוד נלווה, כולל שירותי תיקונים ושיפוצים כתחזוקה מונעת או מניעת שבר, כמו גם פתרונות זמינים בהתאמה אישית.

אנו זמינים לשמוע את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את המוצר המדוייק לכם ביותר. צרו איתנו קשר בהקדם ותצטרפו לקהל לקוחותינו שנהנה מאיכות חסרת פשרות, וסטנדרט שירות מהשורה הראשונה!

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

השכרת קומפרסור
תוכן עניינים